Firma Profili

Firma Profili

Dekorasyon projeleri ve tadilat işleri kullanılacak malzemeye ve işçilik standartlarına göre fiyatlandırma bazında farklılık gösterebilir.
 
Fakat düşük bütçe öngörülerekte çok zevkli - kullanışlı - uzun ömürlü ve göze hoşgelen sonuçlar elde etmek hiçte zor değildir aslında ..
 
MBS mimarlık olarak dekorasyon ve tadilat işlerinizde eğitimli , işinde uzman kadrolarımızla sizin isteklerinizi dinledikten, yerinde keşif yaptıktan ve gerekli ölçümleri aldıktan sonra isteğinize bağlı olarak  çizim ve tasarımlarımızı tecrübelerimizlede birleştirip bütçenizi aşmayacak şekilde bir teklif sunuyoruz.... Gerisinide sizin kararınıza bırakıyoruz ... 
 
Bünyemizdeki  mimar- iç mimar - grafiker - imalatçı iş ortaklarımız ve deneyimli ustalarımızla sağlam bir kadro yapısına sahibiz.
 
Daire-Villa tadilatları ve dekorasyonları ;  Mutfak - Banyo ( WC ) dolap imalatları ,tasarım ve  çizimleri  ; Özel imalat masa & sandalye tasarımları ; Giysi dolabı, sürgü kapak dolap imalatları ; Lamine & Laminat Parke kaplamalarınızı ;  Fayans- Seramik işleri ; Sıhhi tesisat-Elektrik-Doğalgaz işlerinizi her birisi konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimizle yapıyoruz ve işin başında durup size günlük bazda rapor veriyoruz.
 
Aldığımız tüm işleri küçük büyük demeden tüm sorumluluğunu ve yükünü sırtınızdan alıp size hem zaman , hemde bütçe bazında kazanç sağlatmak birinci hedefimiz.
Sizden gelecek pozitif yaklaşımları yüzünüzde görebilmek en büyük hedefimiz ve arzumuz.
 
Unutmadan sizdende bir isteğimiz olacak yakınlarınıza ve akrabalarımıza bizi tavsiye etmeniz . Şimdiden teşekkürler .....
 
Mimarımız M. Mert Doğaner 1971, İstanbul doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fak. / Beşiktaş  1992 mezunudur.Mezuniyet sonrası 1992-1995 University of Illinois / Chicago U.S.A da eğitimine konusu ile devam ettikten sonra meslek hayatına çeşitli firmalarda çalışarak devam etmiş ve 2003 yılından bu yana MBS mimarlık firmasında faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Müşteri odaklı bir çalışma yapısına sahip firmamızda öncelikli hedefimiz isteklerinizi dinlemek ve anlamaktır. Hızla değişen günümüz şartlarında deneyimlerimizde işin içinde olan bir danışmanınız olarak uzman kadrolarımızla size en iyiyi sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.